SCHAAKKALENDER   2019 SV  KERKRADE

    dinsdag 27 augustus 2019     Opening: ALV en meer

 dinsdag  3 september 2019      Rapid r. 1 (oefenen voor Eurode)

dinsdag 10 september 2019      Rapid r. 2 (oefenen voor Eurode)

zaterdag 14 september 2019   7e Eurode Open

dinsdag 17 september 2019      Clubcompetitie r. 1

dinsdag 24 september 2019      Clubcompetitie r. 2

        dinsdag 1 oktober 2019      Clubcompetitie r. 3

      zondag 06 oktober 2019      1e r. Lisb-competitie

        dinsdag 8 oktober 2019      Interne k.o. r.1

      dinsdag 15 oktober 2019     Clubcompetitie r. 4

        vrijdag 18 oktober 2019     SchaakRockNacht    

      dinsdag 22 oktober 2019     Clubcompetitie r. 5

      dinsdag 29 oktober 2019     Verrassingsavond

    dinsdag 5 november 2019     Clubcompetitie r. 6

   zondag 10 november 2019    2e r. Lisb-competitie

  dinsdag 12 november 2019     Clubcompetitie r. 7

  dinsdag 19 november 2019     Clubcompetitie r. 8

  dinsdag 26 november 2019     Clubcompetitie r. 9

    dinsdag 3 december 2019      Printenblitz

     zondag 8 december 2019     3e r.  Lisb-competitie

  dinsdag 10 december 2019     Interne k.o. r.2 / Clubcompetitie r. 10

  dinsdag 17 december 2019     Rapid nr. 3

  dinsdag 24 december 2019     Kerstmis

dinsdag 31 december 2019       Caïssa-toernooi & buffet - Café Hamers

      

 SCHAAKKALENDER2020 SV  KERKRADE

    

     dinsdag  7 januari 2020         Clubcompetitie r. 11

    dinsdag 14  januari 2020        Clubcompetitie r. 12

    dinsdag 21  januari 2020        Clubcompetitie r. 13

    dinsdag 28  januari 2020        Clubcompetitie r. 14

    dinsdag 4 februari 2020          Interne k.o. r.3 (= Fin.)/ Clubcompetitie r. 15

  zondag 09  februari 2020         4e r.  Lisb-competitie

   dinsdag 11 februari 2020        Clubcompetitie r. 16

   dinsdag 18 februari 2020        Karnavalsblitz

   dinsdag 25 februari 2020        Karnaval

         dinsdag 3 maart 2020        Clubcompetitie r. 17

       dinsdag 10 maart 2020        Clubcompetitie r. 18

       zondag 15 maart 2020        5e r.  Lisb-competitie

       dinsdag 17 maart 2020        Clubcompetitie r. 19

        dinsdag 24 maart 2020       Clubcompetitie r. 20

       dinsdag 31 maart 2020        Eiertietsjkonkoer

zondag 5 april 2020         6e r.  Lisb-competitie

            dinsdag 7 april 2020        O.K.K. r. 1

          dinsdag 14 april 2020        O.K.K. r. 2

          dinsdag 21 april 2020        O.K.K. r. 3         

          dinsdag 28 april 2020        O.K.K. r. 4

   zondag 3 mei 2020        7e r.  Lisb-competitie

             dinsdag 5 mei 2020        O.K.K. r. 5

           dinsdag 12 mei 2020        O.K.K. r. 6

           dinsdag 19 mei 2020        O.K.K. r. 7

       woensdag 20 mei 2020       Finale Rapid-beker Li.sb Klimmen

           dinsdag 26 mei 2020        Verrassingsavond

              dinsdag 2 juni 2020        Interne Rapidbeker r.4

             dinsdag 9 juni 2020        Interne Rapidbeker r.5

           dinsdag 16 juni 2020        Interne Rapidbeker r. 6

            zondag 21 juni 2020       36e Alex Vinkentoernooi

           dinsdag 23 juni 2020        Verrassingsavond

             dinsdag 30 juni 2020       Slotavond BBQ Heggewikke 34 Landgraaf